Zabiegi gabinetów medycyny estetycznej w Szczecinie

Zasadniczym obszarem zainteresowania medycyny estetycznej jest poprawienie jakości życia konkretnego pacjenta pod kątem jego atrakcyjności fizycznej. Medycyna estetyczna umożliwia wyeliminowanie niedoskonałości o rozmaitym podłożu, co wpływa na wzrost zadowolenia i satysfakcji z własnego wyglądu. Tego typu medycyna jest dzisiaj jedną z najszybciej ewoluujących gałęzi obszaru dbania o urodę. Przyczyny tegoż trendu znaleźć możemy głównie we rosnącej świadomości dziewczyn, które coraz bardziej sobie uzmysławiają, że upływający czas jest nieuchronny, ale jego tempo jest zależne w bardzo dużej mierze od nas samych. W przeciwieństwie do zabiegów chirurgii plastycznej, medycyna estetyczna przede wszystkim ma za zadanie maksymalnie spowolnić, a często trochę cofnąć szybko upływający czas. A na dodatek ingerencja takiej medycyny w wygląd jest absolutnie naturalna, pacjentka będzie wyglądać młodziej, ale nie dzięki nienaturalnie naciągniętej skórze ale na skutek zabiegów które powodują efekt „wypoczętej buzi”.

Medycyna estetyczna oferuje swoim pacjentkom zakres rozmaitych zabiegów.

Polegają na: odmłodzenia i maksymalnym ujędrnieniu skóry (przede wszystkim buzi, ale i dłoni czy stóp), zminimalizowania/wypełnienia wszelkich zmarszczek i bruzd, wypełnienia kości policzkowych, doliny łeż, zniwelowania worków pod oczami, poprawa owalu i kształtu buzi, zniwelowanie przebarwień, wygładzenie blizn powstałych w wyniku trądziku/ wszelkich blizn pooperacyjnych, zmniejszenia rozstępów/cellulitu/ zmniejszenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawa kształtu ust;
zwężenia poszerzonych porów, zamknięcia rozszerzonych porów skóry,
redukcji nadpotliwości, usunięcia estetycznego rumienia/ tatuaży/znamion/ tłuszczaków/brodawek, korekcji uśmiechu/kolorytu uzębienia/ zgryzu, leczenia wszelkich objawów trądziku różowatego; zmniejszenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, wygładzenie bruzd i wszelkich nierówności skóry. Specjalne preparaty, o stężeniu znacząco wyższym aniżeli dostępne w kremach czy też w salonach kosmetycznych przyczyniają się do ogromnej poprawy nie tylko naszego wyglądu, niemniej jednak też napięcia i wypełnienia skóry na całym ciele. Ważne są tu głównie 2 aspekty dla pacjenta: przede wszystkim bezpieczeństwo stosowania, brak komplikacji skorelowanych niejednokrotnie z zabiegami chirurgicznymi a oprócz tego brak potrzeby ograniczenia aktywności – nie ma tutaj konieczności hospitalizacji. Zdecydowana większość zabiegów jakie wykonuje gabinet medycyny estetycznej bazuje na zabiegach o charakterze nieinwazyjnym jednak są one bardziej zaawansowane a także działają niewątpliwie na głębsze warstwy skóry niż taka klasyczna kosmetologia. Większość ludzi ma blizny potrądzikowe – pamiątkę po dojrzewaniu, którą bardzo często maskujemy podkładem i dopiero wtedy możemy się radować nieskazitelną cerą. Szukając szybkiej drogi powrotu do nieskazitelnie gładkiej skóry odkrywamy możliwości, jakie proponuje nam właśnie medycyna estetyczna. Jest ona wręcz doskonałym sposobem do osiągnięcia nieskazitelnej cery poprzez spłycenie tego typu blizn.

Operacje medycyny estetycznej

Rodzaj tej medycyny umożliwia również całkowicie bezpieczne bezpieczne zabiegi: powiększanie ust Szczecin przy użyciu odpowiednich żeli wypełniających. Efekty estetyczne powiększania ust są widoczne tuż po zabiegu, który trwa zazwyczaj od kilku do kilkunastu minut. Zadowalające efekty z takiego zabiegu potrafią utrzymywać się od 8 do 12 miesięcy a wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu każdego z nas.

Medycyna Estetyczna Szczecin – dermatologiakaszubiak.pl

Miodowa 45
71-497 Szczecin
tel: 576 073 917

Google Maps

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here