Zarządzanie i inżynieria produkcji

Marek dopiero co zaczął drugą klasę w liceum, a już poszukuje przydatnych informacji o rozmaitych uczelniach i kierunków studiów, które byłyby zgodne z jego hobby oraz planami na nieco odległą przyszłość. Jednej rzeczy był niewątpliwie pewny, chciał uczyć się w Warszawie. Zadecydował tak, dlatego że chciał w końcu poczuć, jak żyje się w miejskiej, zatłoczonej dżungli i móc korzystać z wszelkich jej ciekawych atrakcji.

Gnaj za celami

Od momentu kiedy rozpoczął edukację w gimnazjum, a teraz już w liceum ogólnokształcącym, ciągle słyszy przykre komentarze, jaki z niego wieśniak. W domu nie miał internetu, zatem stwierdził że skorzysta ze szkolnej biblioteki i z wypiekami na buzi wpisał w Google: Warszawa wyższa szkoła. To prawdziwa dusza kreatora. Własną wyobraźnię a także zmysł kreatywny pragnie przekształcić na coś, na czym byłby w stanie zarobić przyzwoite pieniądze, aby później pomóc jeszcze rodzicom, w momencie kiedy będą już w podeszłym wieku i nie będą mogli już tak zajmować się aktywnie gospodarstwem.

Wybór wyższej szkoły w Warszawie

Stąd pomysł padł właśnie na kierunki studiów związane z reklamą i marketingiem. Po paru minutach zorientował się, że wybór nie będzie niestety prosty i będzie czekać go skrupulatna analiza, gdyż jak się okazało, niemalże wszystkie uczelnie wyższe posiadają w swojej ofercie kierunki związane z e-marketingiem, jednakże każda z nich oferowała mu tego typu tematy w ramach specjalizacji kierunków handlowych. Niestety nie o to chodziło Markowi. On widział siebie w na stanowisku agencji reklamowej, a nie w roli handlowca. Musiał nieco zawęzić wyszukiwanie, wpisując w wyszukiwarce Google: promocja a także reklama uczelnie wyższe w Warszawie. W tym momencie Markowi pojawiły się kierunki bardziej bliższe tego, czego poszukiwał. Oglądając kolejne oferty, nareszcie trafił na znakomity kierunek dla siebie. Ku jego zdziwieniu dopiero gdy wprowadził do wyszukiwarki frazy nie używając polskich znaków: zarzadzanie marka przyniosło oczekiwany efekt.

krok podczas wyboru wyższa szkoła w Warszawie

Szczęśliwy natychmiast wydrukował całą listę książek polecanych na tym kierunku. Zdawał sobie sprawę z tego, że w szkole średniej nie zdoła znaleźć nic z tych pozycji. Postanowił zatem, że zaloguje się, i będzie szukał kogoś w social media tego kierunku, kto mógłby mu użyczyć swojego konta, ażeby wypożyczyć w bibliotece książki lub choćby zrobić ksero. Zrobił ważny krok w stronę własnych marzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here