Giełda Bit-Bay Opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

Nowa BitBay.net 3.0

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała sporządzona z mniemają o traderach, dla jakich ma znaczenie przeważnie szybkość transakcji. Ażeby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay pozostała zoptymalizowana czy też ubogacona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie.

BitBay zakładanie konta:

Inicjujemy od stworzenia naszego poszczególnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk „Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja pozostała wysoce sprowadzona. Na początek wystarczy kopsnąć adres email.

Po chwil na podany przez nas adres email dostajemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy przesiany przez nas nick jak i credo, a także Pin do infolinii, który będzie owocny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi petenta.

„Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinę, która świta na gadzinowym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało do tego zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest wiążąca po przewinieniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik „Zweryfikuj swoje konto”.

Wnosimy się do formularza widzialnego na położonym poniżej fotogramie.

Weryfikacja polega na potwierdzeniu naszej tożsamości na bazie załączonego dokumentu. Może być nim dowód osobisty, prawko lub paszport. Ponadto nieodzowne jest potwierdzenie naszego adresu poprzez przysłanie skanu dowolnego rachunku za między innymi. prąd/telefon, na którym świta kopsnięty poprzez nas adres zamieszkania.

Konto firmowe w BitBay

:

Bit Bay zapewnia możliwość zarówno założenie konta firmowego. Konta firmowe zostały spreparowane z myślą o eksploatatorach, którzy prowadzą osobistą aktywność gospodarczą i chcieliby mieć możliwość tradowania i krążenia środkami firmowymi. Wszelakie faktury będą wówczas wystawiane automatycznie na dane konsorcja.

Wpłata na Bit Bay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy alternatywę „Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej możliwości pośpiesznej płatności, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu z grubsza 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego tudzież wpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy odpowiednią ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay samotny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego oraz sposobnego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. To znaczy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w zależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z koronnego menu po lewej stronie wolimy opcję „Moje konto”.

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także u samej góry ekranu. Jak widać, na naszym koncie ukazały się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

W menu koronnym klikamy na reputację „Giełda”.

W górze ekranu znajduje się modyfikowane menu, gdzie charakteryzujemy jaki rynek nas interesuje. Możemy wymieniać Bitcoin jak i Litecoin na trzy dostępne waluty – Pln, Eur i Usd. Nadto, platforma Bitbay oferuje także możliwość wymiany Ltc / Btc.

W sekcji ” Giełda” możemy przewertować trzy decydujące skompilowania, na które zwracać będziemy fantastyczną uwagę:

Propozycje skupu (BID) – wszystkie teraz wystawione propozycje eksploatatorów serwisu, w których to wymawiają oni swoją filozofię do zakupu określonej ilości Btc za oferowaną poprzez siebie wartość.

Propozycje dystrybucji (ASK) – a więc sytuacja analogicznie odwrotna – użytkownicy oświadczą w tym miejscu, iż posiadają określoną ilość Bitcoinów, które pragną scedować, pod warunkiem wprawdzie pozyskania za nie zadeklarowanej przez siebie ceny.

Poprzednie transakcje – rejestr najświeższych transakcji ziszczonych między użytkownikami serwisu (w prawym szczytnym rogu)

Oferty skupu pogrupowane są wedle kursu dla transakcji od najwyższej do najniższej, z drugiej strony propozycje sprzedaży, według tej samej strategie, tymczasem poczynając od wartości najmniejszej.

Jak dokonać zakupu bitcoin?

Chcą teraz przekazać posiadane poprzez nas Bitcoiny, musimy wystawić propozycję sprzedaży na giełdzie. Możemy skorzystać z trzech możliwości. Pierwszą z nich jest wystawienie odsprzedaży ograniczanej. Ten sposób opiszemy w odleglejszej części przewodnika. Drugą opcją jest szybka transakcja. W wypadku szybkiej sprzedaży/kupna rychłej, system sam dopasuje kurs tak, żeby do dystrybucji zaszło natychmiast. Trzecią możliwością jest skorzystanie z opcji „handluj botem” (nowość!!). Przesianie alternatyw „handluj z botem” dawaje możliwość wystawienie na giełdzie propozycji sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. Oferta zostanie ziszczona, gdy kurs spełni szczebel wystawionej oferty botowej, a system odznaczy, iż osiągalne środki na koncie użytkownika są starczające do jej zrealizowania. Propozycja jest odosobniona i niewidoczna dla innych użytkowników

Przebądźmy wprawdzie do możliwości wyprzedaży limitowanej.

W tym wypadku możemy uzgodnić szczegóły transakcji (kurs w Pln, ilość Btc czy też zapłatę w Pln). W kolumnie „ Chcę sprzedać” wklepujemy jaką, z obecnie posiadanych, ilość Bitcoinów pożądamy wystawić na wyprzedaż w naszej propozycji. W rubryce „ Kurs”, wklepujemy kurs, po którym gotowi jesteśmy wymienić naszą kryptowalutę.

Uwzględniając kopsniętą przez nas ilość czy też cenę, system automatycznie wyliczy jak wiele złotów uzyskamy za daną transakcję, dając wartość w szpalcie „Cena Pln”.

Inną możliwością jest wpisanie wartości kursu tudzież zapłaty Pln. Dopiero układ am podkreśla jaką ilość Bitcoinów możemy nabyć wedle kopniętych przez nas selekcji.

Wkręcenie przycisku „Sprzedaj” przywoła wystawienie naszej oferty.

Gdy inny użytkownik po wskazanym kursie raczy zakupić Bitcoiny dociera do uwieńczenia naszej oferty. Możemy odnaleźć ją w obwieszczeniach na górze strony.

A także po przejściu do plisy „Historia” w tabeli poprzednich transakcji.

Wybierając po prawej stronie gatunek „Typ operacji” „Wszystkie” możemy zauważyć naliczone dywidendy. Wówczas dodatkowo możemy wykształcić i nabazgrać w formie pakietu Pdf, klikając na odnośnik niżej tabeli – Weź historię przemian salda jako Pdf.

Warto zdawać sobie sprawę, iż p rowizje wymiękają płynnemu zmniejszaniu w wypadku wielkiego woluminu wszystkich naszych transakcji przeprowadzonych w zaciągu przeszłych 30 dni.

Skosztujmy prześledzić teraz odwrotny do poprzedniego gatunek transakcji, a mianowicie zakup Bitcoinów za posiadane poprzez nas złotówki. Nawracamy do podzespołu „ Giełda”.

Po kursie 830 zamierzamy kupić Bitcoiny za wartość 2500 Pln. Ilość Bitcoinów pozostała obliczona automatycznie i promowała 3,01204819 Btc.

Nasza oferta znajduje się współcześnie na czwartym miejscu na liście „ Propozycje skupu (BID)”. Zarysowana jest poprzez brak ikony z prawej strony. Niebieska ikona koszyka znaczy, że posiadane przez nas środki są starczające, aby skorzystać z tej oferty. Czarna ikona jest wskazaniem ofert, które dla nas w danej chwil niedostępne z racji braku wystarczających środków.

Wystawioną poprzez nas propozycję odczuwamy także po prawej stronie w sekcji „ Moje oferty”.

W jaki sposób utworzyć wypłatę z bitbay

Klikając na propozycję napływa znak „x”. Po naciśnięciu tego symbolu jestem w stanie skasowania oferty.

Nie spychamy jednakże naszej propozycje. Przechodząc do plisy „Moje konto” w idzimy, że posiadane poprzez nas środki w Pln świtają teraz w szpalcie „Z ablokowane”. Oznacza, iż serwis odwlekł je z góry transakcji, która o każdej porze dnia i nocy sztachety dojść do wyniku z słuszności wystawionej przez nas propozycje zakupu Btc.

Jeśli w opcjonalnym momencie pragniemy zrealizować nazwaną ilość nagromadzonych w Bitbay pieniędzy (z wyjątkiem tych aktualnie zablokowanych), możemy to zrobić, preferując pozycję ” Wypłaty”. W następnej kolejności wolimy TYTUŁ:
Bit Bay opinia

TREŚĆ:
walutę, którą chcemy wypłacić.

Potrzebując zrealizować Btc, poprawiamy blankiet serwując kwotę którą chcemy wypłacić do naszego portfela jak i adres odbiorczy naszego portfela. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem „Wypłać”. Minimalna suma przelewu w wypadku Btc to 0.001.

Pożądając wypłacić złotówy, wolimy Pln spomiędzy kas dostrzegalnych u góry ekranu i wypełniamy formularz wypłaty, podając między innymi. przykład konta bankowego, na które ma nastąpić wypłata. Wartość minimalnej wypłaty w Pln to 5 Pln. Pamiętajmy, iż pensja na konto bankowe osiągalna jest jedynie po weryfikacji naszego konta. Możemy dodatkowo skorzystać z wypłaty rychłej. Wypłaty natychmiastowe wykonywane są przez Bluecash. Zgodnie ze statystykami firmy, z okładem 96% wszystkich wypłat urzeczywistnianych jest na przestrzeni 1 minuty od zamówienia.

Wraz z nową wersją Bitbay dostępny jest też wznowiony panel softu partnerskiego.

Czemu pożądane byłoby pomyśleć przystąpienie do softu partnerskiego Bitbay? Od każdej osoby utrwalonej dzięki użyczonemu przez nas linkowi możemy dożywotnio odbierać 20% dywidend braci z tytułu spełnianych poprzez nią transakcji na giełdzie. Panel programu jest oczywisty, a Bitbay proponuje obszerny kalejdoskop towarów preferencyjnych do zużytkowania przez kontrahentów.

Opinia Bit Bay

Naszym zdaniem BitBay to najlepsza gieła kryptowalut w Europie zachodniej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: http://bit-bay.com/bitbay-opinie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here