balustrady Szczecin

Spawanie balustrad z aluminium – Galship Alu

Firma Galship-Alu została założona w 2010 roku jako wykonawca konstrukcji oraz części ze stali nierdzewnej i czarnej na nowo powstających statkach, jachtach oraz innych obiektach morskich. W związku z rosnącym zainteresowaniem takimi usługami firma wprowadziła także o działalność usługową oferując spawanie aluminium Szczecin oraz działalność produkcyjną, w której wykonywane są m.in z aluminium balustrady Szczecin.

Nasi spawacze to certyfikowani, doświadczeni fachowcy wykonujący swoją pracę z pasją i poświęceniem Dzięki własnemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu niezbędnemu do precyzyjnego spawania dajemy gwarancję, że wykonane dla Państwa usługi będą na wysokim poziomie. W zależności od preferencji klienta lub wizji projektanta wnętrz, łączymy materiały użyte do wykonania balustrady ze stali nierdzewnej Szczecin aby osiągnąć spektakularny efekt wizualny.

Nasze realizacje. przygotowywane są z wysokiej jakości materiałów takich jak stal nierdzewna, stal kwasoodporna, drewno, szkło hartowane oraz poliweglan Aktualnie firma oferuje również montaż balustrad, barierek oraz poręczy i zadaszeń (m.in. do balkonów).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here